Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna
w Kamieńcu

Kontrast

contrast

Rozmiar czcionki

aa

Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Kamieńcu dzieciom

W czwartek 9 maja w ramach Tygodnia Bibliotek Centrum odwiedziły przedszkolaki z Konojadu. Dzieci zapoznały się z pracą bibliotekarza, a w czasie zwiedzania budynku miały okazję popróbować swoich sił w grze na keyboardzie i perkusji. W imieniu wszystkich pracowników dziękujemy za piękny prezent.

      Z tej samej okazji oraz Dnia Dziecka CKiBP sprezentowała dzieciom piękne spektakle teatralne. Najpierw Centrum  zaprosiło najmłodsze dzieci w dniu 06.05.2019 do auli Szkoły Podstawowej na przedstawienie Teatru "Maska" z Krakowa. Aktorzy zaprezentowali uczniom klas 0-4 spektakl "Prastara książnica skarb i tajemnica.... bo mądrość tkwi nie tylko w WIFI”. Natomiast 21 maja salę widowiskową w siedzibie CKiBP  odwiedziły dzieci z przedszkola w Kamieńcu, by obejrzeć przedstawienie "Na misiowych urodzinach najważniejsza jest rodzina" . Dzieci były bardzo zadowolone, toteż należy przypuszczać, że „ prezenty” były trafione.

    Nasze najmłodsze dzieci w Klubie Malucha świętowały Dzień Dziecka w miniony czwartek. Oprócz tradycyjnych zabaw z chustą i klamerkami odbyło się wyklejanie kolorowych motyli a na koniec milusińscy otrzymali wyczekiwane prezenty. Mamy nadzieję, że uśmiech na buziach maluchów będzie gościć jeszcze długi czas.